ОБЕРЕЖНО - НІТРАТИ!

Вода є фактором передачі багатьох інфекцій бактеріального та вірусного походження. Однак, небезпеку для здоров’я становлять ще й різноманітні хімічні сполуки, що можуть бути у питній воді. Якщо їх вміст не перевищує  гранично допустимих норм, небезпеки для здоров’я та життя людей немає.

13:00 05.04.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Вітаю, шановний Міністре! Мені 21 рік, шукаю першу роботу після закінчення ВНЗ. Розкажіть, будь ласка, на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування?                                                                                                            Артем Ліванов

12:00 04.04.2019

Унікальні розкопки.

На території Колибаївської ОТГ проводяться археологічні дослідження нашарування Трипільської культури.

08:23 03.04.2019

Капітальний ремонт вулиці.

2 квітня 2019 року голова Колибаївської об‘єднаної територіальної громади Михайло Желізник разом із народним депутатом України Володимиром Мельниченком завітали до с. Смотрич, де за рахунок коштів субвенції на соціально-економічний розвиток, завершується капітальний ремонт вулиці Кубачівська. Зазначені кошти спрямовані до бюджету Колибаївської ОТГ зусиллями народного депутата України Володимира Володимировича.

14:42 02.04.2019

Сміх - це не тільки гарний настрій, сміх об'єднує, лікує душу, стимулює до кращого!

29 березня, юні гумористи Колибаївської ОТГ Чоловська Віра та Нетреба Ілля поспішали на фестиваль гумору "Веселинка", що проходив напередодні Дня гумору у Палаці учнівської творчості м. Хмельницького. Свої таланти показували 35 дітей молодшої вікової категорії і стільки ж старшої. Скільки емоцій, вражень, щирих посмішок, позитиву!!!

08:21 01.04.2019

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК УРЯДУ

З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину.

08:30 29.03.2019