припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Дата: від до Скинути

Громада відзначає 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та День пам’яті та примирення.

В усіх населених пунктах Колибаївської об’єднаної територіальної громади відбулись  заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення  та Дня перемоги над нацизмом.

17:11 09.05.2018

«Нетлінна спадщина глибин Дністра»

4 травня 2018 року в місті Кам’янець-Подільський відбувся IV відкритий фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра».

09:11 04.05.2018

Нова програма житлових субсидій: адресна підтримка тих, хто справді цього потребує

Нова програма житлових субсидій, яка розпочала діяти з 1 травня 2018-го року, є перш за все соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі, хто справді потребує субсидії –  її отримали.

11:07 01.05.2018

27 квітня громада гідно зустріла делегацію з Одещини

Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні спільно з Хмельницькою ОДА, Хмельницькою обласною радою продовжують реалізувати на теренах нашої області проект "Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення".

15:47 27.04.2018

Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства – вибух четвертого реактора на Чонобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій – цивільних і військових, які стали свiдками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди.

17:04 26.04.2018

МОЯ УКРАЇНО, КАЛИНОВИЙ КРАЮ, НА КРИЛАХ ПІСЕНЬ ТИ ДО НЕБА ЗЛІТАЙ!

19 квітня 2018 року, в приміщенні Колибаївського будинку культури відбувся 2-й етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставка декоративно-художнього та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Колибаївської об’єднаної територіальної громади.

13:44 19.04.2018

Дружно попрацювали на благо громади.

Щоб покращити стан довкілля, зробити села чистішими і привабливішими, 17 квітня 2018 року на території Колибаївської об‘єднаної територіальної громади в усіх населених пунктах нашої громади проведено роботи по благоустрою території.

09:35 17.04.2018

Прощання з героєм АТО, молодшим сержантом 80-ї бригади, Едуардом Слободяном!

14 квітня 2018 року, під час зустрічі кортежу з тілом загиблого воїна, Колибаївська об‘єднана територіальна громада  утворила живий ланцюг. З квітами в руках, щоб віддати шану та провести в останню путь загиблого Героя. ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!

10:05 14.04.2018