«Планета талантів-2019»

27 жовтня 2019р.  вихованці гуртків позашкільної освіти Колибаївської об‘єднаної територіальної громади взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв "Планета талантів-2019", який проводив молодіжний центр "ДІМ" за підтримки районного центру культури і мистецтв "Розмай".

13:24 28.10.2019

Гордімось, браття, бо ми – українці!

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Одне з найбільших – це Покрова Пресвятої  Богородиці. Вона є заступницею козаків, тому в цей день ми відзначали День українського козацтва та День захисника України. Саме в ці дні ми повертаємося пам’яттю до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому ми зобов’язані мирним небом над головою, згадуєм тих, хто береже мир на сході нашої держави сьогодні.

16:03 21.10.2019

ПРИВІТАННЯ ІЗ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День Українського козацтва та День захисника України.        Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників.    З особливими словам вдячності хочеться згадати всіх захисників України: починаючи з ватажків українського козацтва та теперішніх воїнів АТО, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

11:42 11.10.2019