Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує!

Задоволено позов місцевої прокуратури про визнання недійсним наказу та витребування земельної ділянки площею 2 га вартістю 120 000 грн.      Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

08:27 25.11.2019

«Гріє душу село, моє рідне село»

22 листопада у Ходоровецькому СБК відбулося святкування присвячене Дню села. Святковий концерт дарували глядачам театр народної пісні «Пісенне мереживо».

18:37 22.11.2019

ЯРМАРОК У ЯНЧИНЦЯХ!

Свято села Колибаївка вже традиційно збирає гостей та жителів нашого села зранку на святкову божественну літургію а ввечері на веселу забаву!

13:15 22.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

Роз’яснення Держпродспоживслужби щодо періодичної повірки квартирних лічильників, які є власністю фізичних осіб

17:04 19.11.2019