СТОП насильству!

Щорічно в Україні з 26 листопада по 7 грудня проводиться Всеукраїнська акція «Насильство в сім‘ї», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

14:50 29.11.2018

до Дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій

24 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

11:04 23.11.2018

Якісний зв‘язок.

Дякуючи народному депутату України Володимиру Володимировичу Мельниченку, в с. Колибаївка з'явився якісний мобільний зв‘язок, тому в кожному куточку села можна вільно спілкуватися в мережі КиївСтар.

15:30 22.11.2018

День Гідності та Свободи в Україні!

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

08:08 21.11.2018

Озеленення громади.

В парку, що знаходиться в центрі села, було висаджено 150 одиниць дуба червоного.

14:22 16.11.2018