припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

29 років незалежності України: зміни на ринку праці Хмельниччини

За роки незалежності ринок праці України суттєво змінився: перехід до ринкових відносин, зародження малого й середнього бізнесу, розвиток інтернет-технологій. За 29 років діяльності служби зайнятості, створена матеріально-технічна база для надання соціальних послуг населенню і роботодавцям, постійно вдосконалюється законодавча база, розширюються форми та методи інформаційно-роз’яснювальної роботи тощо.

10:08 20.08.2020

Повернути частину грошей витрачених на оплату навчання – можливо!

До Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги зателефонувала жінка, для отримання роз’яснення, щодо податкової знижки на навчання. Під час розмови вона зазначила, що на роботі де працює неодноразово чула від колег, як вони  реалізовують право, що гарантує держава. Однак сама, не визначилася, чи має право її син на отримання такої ж знижки.

13:00 14.08.2020

Співпраця з роботодавцями: збереження та створення робочих місць

Співпраця Хмельницької обласної служби зайнятості з роботодавцями, місцевими органами влади, зокрема об’єднаними територіальними громадами (ОТГ), територіальними підрозділами центральних органів влади, соціальних Фондів, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення.

09:25 14.08.2020

ТОП-15 найбільш популярних навичок, затребуваних роботодавцями

Роботодавці завжди були та залишаються незмінними  головними клієнтами Хмельницької обласної служби зайнятості, які зберігають існуючі робочі місця та створюють нові. Певна кількість суб’єктів господарювання Хмельницької області  вже оцінили  переваги у співпраці зі службою зайнятості та стали її постійними клієнтами та надійними соціальними партнерами.

11:49 11.08.2020