Рада регіонального розвитку.

20 березня делегація Колибаївської об’єднаної територіальної громади, яку очолив голова Михайло Желізник прийняла участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка захід був пресвячений затвердженню Перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки. Щоб обговорити перспективи області та остаточно визначитися із пріоритетами подальшого розвитку, у Хмельницькому зібралися представники виконавчої влади, місцевого самоврядування та небайдужі громадяни з усіх куточків нашого краю.

11:43 21.03.2019

Увага!!!

31.03.2019 закінчується термін подання щорічної декларації за 2018 рік.

10:41 21.03.2019

СТОП НАРКОТИКАМ!!!

Завдяки скоординованим місцевою прокуратурою заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям працівниками Кам'янець-Подільського РВП Кам'янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області та Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області викрито групу осіб, які займались незаконною реалізацією на території Кам'янець-Подільського району особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу.

10:40 21.03.2019