ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ РОДИННИХ ВІДНОСИН

До Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги часто звертаються за роз’ясненнями щодо встановлення факту родинних відносин. Сьогодні таке питання є досить актуальним і потребує правового регулювання відповідно до чинного законодавства України.

13:33 08.07.2020

Фонд соціального страхування України повідомляє

На виконання розпорядження Голови Хмельницької обласної адміністрації від 11.03.2020 №244/2020-р «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019 на території Хмельницької області», та на виконання наказу Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області від 22.06.2020р №165 в Кам'янець-Подільському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області вводиться

14:33 06.07.2020

Валентин Бартиш: «Людина, яка побувала у нас один раз, звернеться знову. Це ознака довіри до системи безоплатної правової допомоги»

Першого липня виповнюється п’ять років, відколи в Україні запрацювали місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Нині в нашій державі їх налічується 84 і чотири з них розташовані на Хмельниччині: у Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові, Хмельницькому та Шепетівці. Скористатися послугами центрів може кожен, хто потребує фахової правничої допомоги: відповідно до законодавства безкоштовні юридичні консультації в центрах може отримати будь-хто. А вразливі категорії населення, як от, наприклад, малозабезпечені люди, особи з інвалідністю, діти та деякі інші, за потреби можуть претендувати на безоплатне представництво своїх інтересів у суді штатними юристами центрів чи адвокатами, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги. Це означає, що за послуги правозахисників заплатить держава.

10:25 01.07.2020

Як зміниться ринок праці після карантину?

Коли в Україні закінчиться карантин, поки невідомо, однак вже складаються прогнози, до яких змін готуватися українцям. Державна служба зайнятості зробила свій прогноз стосовно перспектив розвитку сфери зайнятості під час і після карантину. Він допоможе шукачам роботи вчасно адаптуватися до змін і ефективно їх використати.

10:22 01.07.2020