«Ми всі родом із дитинства»

15 червня 2018 року в Ходоровецькому СБК  було проведено свято «Ми всі родом із дитинства».  Всі присутні мали можливість подивитись святковий концерт, брати участь у веселих іграх та конкурсах. Переможці отримали чудові призи та мали можливість зробити розпис аква-гримом. Також діти мали змогу насолодитись солодкою ватою та різними солодощами. Діти отримали масу вражень та задоволення.

13:20 15.06.2018

"Дитинство - країна мрій!"

1 червня у Колибаївській об‘єднаній територіальній громаді був проведений захід до  Міжнародного дня захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали  хорошими батьками і громадянами своєї країни.

09:52 01.06.2018

Зі святом Святої Трійці!

27 травня християни східного обряду відзначають одне з найбільших церковних свят - День Святої Трійці.

11:46 27.05.2018

Свято останнього дзвоника!

Сьогодні у школах громади лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул.

14:11 25.05.2018

Розширена робоча нарада працівників Колибаївської сільської ради.

Під головуванням сільського голови Михайла Желізника в приміщенні Ходоровецького сільського будинку культури відбулась розширена робоча нарада працівників Колибаївської сільської ради, працівників установ, підприємств та організацій, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

15:39 24.05.2018

День вишиванки

День вишиванки - це свято національної єдності, якє покликане зберегти народні традиції та об'єднати українців.З святом тебе, моя рідна Украіна!!!

09:33 17.05.2018

Вознесіння Господнє!

Вітаємо зі світлим святом, бажаємо вам праведних справ, милосердя Господнього і благословіння. Нехай у вашому домі буде світло, а діти будуть здоровими і щасливими!

09:19 17.05.2018