Глави МВС і Нацполіції передали дільничним офіцерам поліції нові службові авто.

16 червня, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці від дня створення служби дільничних інспекторів. У заході взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і Голова Національної поліції України  Сергій Князєв.

13:27 18.06.2018

Оздоровлення в пришкільних таборах.

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу. Цікаво провести перший місяць літнього відпочинку з 29 травня по 18 червня 2018 року змогли у пришкільних таборах відпочинку та оздоровлення з денним перебуванням 239 учнів ЗЗСО Колибаївської об‘єднаної територіальної громади.

11:20 18.06.2018

«Ми всі родом із дитинства»

15 червня 2018 року в Ходоровецькому СБК  було проведено свято «Ми всі родом із дитинства».  Всі присутні мали можливість подивитись святковий концерт, брати участь у веселих іграх та конкурсах. Переможці отримали чудові призи та мали можливість зробити розпис аква-гримом. Також діти мали змогу насолодитись солодкою ватою та різними солодощами. Діти отримали масу вражень та задоволення.

13:20 15.06.2018

"Дитинство - країна мрій!"

1 червня у Колибаївській об‘єднаній територіальній громаді був проведений захід до  Міжнародного дня захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали  хорошими батьками і громадянами своєї країни.

09:52 01.06.2018

Зі святом Святої Трійці!

27 травня християни східного обряду відзначають одне з найбільших церковних свят - День Святої Трійці.

11:46 27.05.2018

Свято останнього дзвоника!

Сьогодні у школах громади лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул.

14:11 25.05.2018

Розширена робоча нарада працівників Колибаївської сільської ради.

Під головуванням сільського голови Михайла Желізника в приміщенні Ходоровецького сільського будинку культури відбулась розширена робоча нарада працівників Колибаївської сільської ради, працівників установ, підприємств та організацій, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

15:39 24.05.2018