Новини

Сміх - це не тільки гарний настрій, сміх об'єднує, лікує душу, стимулює до кращого!

29 березня, юні гумористи Колибаївської ОТГ Чоловська Віра та Нетреба Ілля поспішали на фестиваль гумору "Веселинка", що проходив напередодні Дня гумору у Палаці учнівської творчості м. Хмельницького. Свої таланти показували 35 дітей молодшої вікової категорії і стільки ж старшої. Скільки емоцій, вражень, щирих посмішок, позитиву!!!

08:21 01.04.2019

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК УРЯДУ

З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину.

08:30 29.03.2019

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Весна у кожного викликає особливі переживання. Для когось це початок весняно-польових робіт, для когось — чудові весняні пейзажі із квітучими дерева та квітами, співом птахів…

08:19 27.03.2019

Година Землі 2019

У суботу 30 березня 2019 року о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті.

09:38 26.03.2019