Шановні жителі громади!

З нагоди 27-ї річниці Незалежності нашої держави бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

13:53 23.08.2018

Вітаємо з 90-річним ювілеєм жительку с.Ходорівці

В честь ювілейного Вашого дня Для Вас — щонайкращі наші слова: Бажаєм здоров’я многая літ, Хай довгим і сонячним буде Ваш вік, Хай злагода буде, хай буде любов, Хай тисячу раз повторяються знов Хороші, святкові і пам’ятні дні, Хай сонце всміхається Вам у житті.

15:26 15.08.2018

З Медовим Спасом!

Приймайте найщиріші побажання з Медовим Спасом, святом, яке потрібно відзначити яскраво, з вірою в майбутнє.

08:22 14.08.2018

День будівельника – вітання!

За сумлінне виконання зобов‘язань з капітального ремонту доріг в Колибаївській об‘єднаній територіальній громаді та з нагоди Дня будівельника НАГОРОДЖУЄТЬСЯ Директор ПП «Євро-99» Мартиросян Онік Андронікович.

11:14 13.08.2018

Патрульна поліція. Приєднуйся.

УВАГА! У тих, хто завжди мріяв про професію поліцейського з'явився шанс потрапити на службу до лав поліції Хмельниччини - з 3 серпня розпочався конкурсний відбір на посади до територіальних відділів Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області. Деталі набору ви можете переглянути на сайті:  https://nabir.np.gov.ua/.

11:48 03.08.2018

Літо з бібліотекою!

Літо у розпалі, але наші юні читачі не забувають про книги та бібліотеку.

14:50 13.07.2018

з Днем Конституції України!

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

13:59 28.06.2018

Приклад для молоді!

Голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник разом із народним депутатом України Володимиром Мельниченком відвідали майстра спорту,  чемпіона Світу з гирьового спорту (серед ветеранів),  багаторазового переможця та призера міжнародних та всеукраїнських змагань, Леоніда  Березніцького.

14:30 27.06.2018