припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Дата: від до Скинути

Профорієнтація від служби зайнятості: додаток на Google Play «Центр професійної орієнтації»

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту.

15:03 22.09.2020

Працевлаштування неповнолітніх осіб: коментує Хмельницька обласна служба зайнятості

Права неповнолітніх осіб у трудових правовідносинах визначаються Кодексом законів про працю.  Проте, перш ніж розпочати пошуки роботи, корисно було б ознайомитись з деякими нормами закону.

09:07 17.09.2020

Легальна зайнятість – спільна відповідальність

З метою підвищення захищеності працівників на ринку праці, державна служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальні вакансії. Адже, уклавши трудовий договір із роботодавцем, працівник має право на безпечні умови та дотримання режиму праці, право на отримання достойної пенсії та соціальний захист у разі втрати працездатності чи роботи.

10:55 14.09.2020

Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 50,6 тис. громадян

З початку року 4,4 тис. роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про потребу у працівниках, у базі даних налічувалось 20,5 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5982,9 грн.

09:35 08.09.2020

Співпраця служби зайнятості із підприємцями – один із ефективних шляхів підвищення рівня зайнятості населення

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. У  цей день  ми вітаємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки забезпечили роботою себе, але й інших, створивши нові робочі місця.

15:27 03.09.2020