Товариська зустріч.

13 грудня, в день свята Андрія Первозванного, відбулася товариська зустріч команд Колибаївської та Ходоровецької ЗОШ з волейболу. У спортивній залі Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів змагалися команди хлопців та дівчат. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. Усі команди були варті перемоги, але все ж таки перемогли господарі змагань.

14:00 13.12.2018

Візит депутата!

12 грудня 2018 року з робочим візитом завітав у Колибаївську об‘єднану територіальну громаду народний депутат України Володимир Володимирович Мельниченко, де відвідав нещодавно встановлену вежу стільникового зв‘язку.

10:43 12.12.2018

Тиждень права!

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

16:07 10.12.2018

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

15:49 04.12.2018

ЦИРК ГАЛАКТИКА

1 грудня 2018 року в Колибаївському СБК відбулась благодійна циркова вистава в підтримку онкохворих дітей. В залі було присутні понад 150 глядачів, які залишились задоволенні виставою.

08:34 01.12.2018