з Днем фізичної культури та спорту!

Вітаємо вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

10:30 07.09.2018

З Днем знань!

Вітаємо з Днем знань! Бажаємо величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терплячості і чудових результатів!

20:54 01.09.2018

Перше спільне відпрацювання!

31 серпня 2018 року працівники Кам'янець-Подільського райвідділу поліції, під керівництвом виконуючого обов'язки начальника УПД ГУНП в Хмельницькій області підполковника поліції Вадима Михайловича Бирко, за участі членів новоствореного громадського формування "Опора", провели комплексне відпрацювання населених пунктів, що входять до Колибаївської ОТГ.

14:14 31.08.2018

Низький уклін, Вам, вчителі!

Серпень. Кінець літа. Ще мить, і покличе у школу галасливу дітвору веселий дзвоник. Милує очі буяння квітів на шкільних клумбах. Сьогодні 31 серпня 2018 року весь колектив Колибаївської ЗЗСО І-ІІ ступенів зібрався у святковій залі на особливу нараду .

08:15 31.08.2018

Подяка за підтримку талановитої молоді!

ВІА «Smile» висловлює щиру подяку народному депутату Володимиру Мельниченку за подарунок соло гітари та бас гітари. 28 серпня Володимир Мельниченко завітав до Ходоровецького ЗЗСО I-III ступенів та пообіцяв музичні інструменти учням, а уже на наступний день учні та їх керівник Віталій Дорощук проводили репетицію на нових гітарах.

11:16 30.08.2018

Огляд навчальних закладів освіти Колибаївської об‘єднаної територіальної громади.

28 серпня 2018 року голова громади Михайло Желізник разом із народним депутатом України Володимиром Мельниченком відвідали Колибаївський ЗЗСО І-ІІ ст.. на капітальний ремонт якого потрібно понад 5 млн. грн.. Першим етапом робіт має стати перекриття даху, який наразі знаходиться в аварійному стані, потім утеплення фасаду та заміна вікон.

14:54 28.08.2018

"Капітальний ремонт покрівлі та утеплення перекриття Ходорівецької загально освітньої школи"

28 серпня 2018 року голова Колибаївської об‘єднаної територіальної громади Михайло Желізник спільно з народними депутатами України Володимиром Мельниченко відвідали с. Ходорівці. Перевірили підготовку до нового навчального року та головне виконання ремонтних робіт з перекриття даху по проекту: «Капітальний ремонт покрівлі та утеплення перекриття Ходорівецької загально освітньої школи І-ІІІ ступенів по вул.. Шкільній, 15 в с.Ходорівці».

14:10 28.08.2018

Участь в заходах з нагоди Дня Незалежності України.

24 серпня 2018 року делегація Колибаївської об‘єднаної територіальної громади разом з головою Михайлом Желізником прийняли участь у відзначенні 27-ї річниці незалежності України у м.Хмельницький.

08:32 24.08.2018

Шановні жителі громади!

З нагоди 27-ї річниці Незалежності нашої держави бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

13:53 23.08.2018