Людина слова.

Під час попередньої зустрічі з мешканцями с. Княгинин народний депутат України Володимир Володимирович Мельниченко пообіцяв завідуючій ФАПу та жителям села тепло в приміщенні. Дана обіцянка виконана.

16:01 14.12.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Ситуація по сказу на Кам‘янеччині!

15:25 13.12.2018

Товариська зустріч.

13 грудня, в день свята Андрія Первозванного, відбулася товариська зустріч команд Колибаївської та Ходоровецької ЗОШ з волейболу. У спортивній залі Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів змагалися команди хлопців та дівчат. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. Усі команди були варті перемоги, але все ж таки перемогли господарі змагань.

14:00 13.12.2018

Візит депутата!

12 грудня 2018 року з робочим візитом завітав у Колибаївську об‘єднану територіальну громаду народний депутат України Володимир Володимирович Мельниченко, де відвідав нещодавно встановлену вежу стільникового зв‘язку.

10:43 12.12.2018

Тиждень права!

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

16:07 10.12.2018