Повернути частину грошей витрачених на оплату навчання – можливо!

До Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги зателефонувала жінка, для отримання роз’яснення, щодо податкової знижки на навчання. Під час розмови вона зазначила, що на роботі де працює неодноразово чула від колег, як вони  реалізовують право, що гарантує держава. Однак сама, не визначилася, чи має право її син на отримання такої ж знижки.

13:00 14.08.2020

Співпраця з роботодавцями: збереження та створення робочих місць

Співпраця Хмельницької обласної служби зайнятості з роботодавцями, місцевими органами влади, зокрема об’єднаними територіальними громадами (ОТГ), територіальними підрозділами центральних органів влади, соціальних Фондів, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення.

09:25 14.08.2020

ТОП-15 найбільш популярних навичок, затребуваних роботодавцями

Роботодавці завжди були та залишаються незмінними  головними клієнтами Хмельницької обласної служби зайнятості, які зберігають існуючі робочі місця та створюють нові. Певна кількість суб’єктів господарювання Хмельницької області  вже оцінили  переваги у співпраці зі службою зайнятості та стали її постійними клієнтами та надійними соціальними партнерами.

11:49 11.08.2020

Проблема торгівлі людьми

30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.     Щороку наші співгромадяни, незадоволені рівнем заробітної плати в Україні або відсутністю роботи намагаються виїхати до інших країн з метою працевлаштування.

15:00 29.07.2020