припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Шановні бібліотекарі!!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек, яке щороку відзначається 30 вересня!

11:06 30.09.2020

Умови та виплати допомоги по безробіттю

Згідно із законодавством кожен українець, який залишився без роботи, має право на отримання державної компенсації у вигляді допомоги по безробіттю.

13:19 29.09.2020

У службі зайнятості оновили процедуру реєстрації безробітних

З урахуванням прийнятих рішень Кабінету Міністрів України визначених постановою від 22.07.2020 № 641, Державний центр зайнятості оновив процедуру щодо особливостей реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю на період дії карантину.

14:42 24.09.2020

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Місцева прокуратура вимагає повернення у державну власність 2 земельних ділянок на території Китайгородскої сільської ради загальною площею 4 га на суму 240 тис. грн.   Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

15:32 23.09.2020

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури вживають заходи реагування на випадки недобросовісного виконання замовниками будівництва обов’язку щодо пайової участі у створенні і розвитку інфраструктури населеного пункту.

15:32 23.09.2020

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Місцева прокуратура вживає заходів до стягнення коштів з перевізників, які надають послуги із перевезення вантажу без дозволу на рух автомобільними дорогами загального користування при перевищенні транспортним засобом нормативних вагових параметрів.

13:03 23.09.2020

Профорієнтація від служби зайнятості: додаток на Google Play «Центр професійної орієнтації»

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту.

15:03 22.09.2020