Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Частину позовів місцевої прокуратури про визнання недійсними наказів розглянуто та задоволено   Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

17:49 23.05.2019

«Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі».

21-22 травня 2019 року в Староушицькій громаді відбувся Шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» у партнерстві з  Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА Департаментом освіти і науки Чернівецької ОДА та Асоціації ОТГ в якому прийняла участь Колибаївська об‘єднана територіальна громада.

10:50 23.05.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Доброго дня! Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні.                                                                                                                                               Ірина Завальська

09:43 23.05.2019

Що необхідно зробити, щоб не захворіти на кір

Кір – небезпечне вірусне захворювання, що характеризується загальною інтоксикацією, запальними процесами зі сторони носоглотки, верхніх дихальних шляхів, слизових  очей та характерною висипкою.

14:53 20.05.2019

П А М Я Т К А якщо Вас або Ваших близьких укусив кліщ

Під час укусу кліща можливо захворіти хворобою Лайма. Хвороба викликається бактерією Borrelia burgdorferi й передається людині через укус інфікованих кліщів. Інкубаційний період або період від укусу кліща до проявів хвороби може становити від трьох днів до одного року. Імунітет до хвороби не стійкий, можливі повторні захворювання. У 2017 році в області захворіло 116 осіб, у 2018 - 181 особа. Протягом трьох місяців поточного року захворіло 9 осіб.

14:47 20.05.2019

З Днем ВИШИВАНКИ!

День вишиванки - це свято національної єдності, яке покликане зберегти народні традиції та об'єднати українців. З святом тебе, моя рідна Україна!!!

11:41 16.05.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

13:44 13.05.2019