ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

15:49 04.12.2018

ЦИРК ГАЛАКТИКА

1 грудня 2018 року в Колибаївському СБК відбулась благодійна циркова вистава в підтримку онкохворих дітей. В залі було присутні понад 150 глядачів, які залишились задоволенні виставою.

08:34 01.12.2018

СТОП насильству!

Щорічно в Україні з 26 листопада по 7 грудня проводиться Всеукраїнська акція «Насильство в сім‘ї», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

14:50 29.11.2018

до Дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій

24 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

11:04 23.11.2018

Якісний зв‘язок.

Дякуючи народному депутату України Володимиру Володимировичу Мельниченку, в с. Колибаївка з'явився якісний мобільний зв‘язок, тому в кожному куточку села можна вільно спілкуватися в мережі КиївСтар.

15:30 22.11.2018