День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр. в Україні

Голодомор 1932-33 рр. в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців як одна з найважливіших сторінок історії. Офіційне вшанування пам’яті жертв Голодомору, зокрема визнання його геноцидом українського народу, розпочалося за ініціативи представників української діаспори у США та Канаді. У 1989 році Міжнародна комісія юристів офіційно визнала Голодомор 1932-33 рр. актом геноциду проти українського народу.

12:58 27.11.2017

виховний захід «Щасливе дитинство»

На відзначення 20 листопада Всесвітнього дня дитини, згідно плану роботи школи, з метою більш широкого ознайомлення учнів   з правами дитини викладеними в документі «Конвенція про права дитини, виховання високих моральних якостей, почуття поваги і дружби один до одного, позитивного ставлення до щасливої пори дитинства у школі учнями 6 класу(класний керівник Рачинська Л.В.) був проведений відкритий виховний захід «Щасливе дитинство»

16:08 22.11.2017

День села Ходорівці

21 листопада у с. Ходорівці відбулося святкування, присвячене Дню села.

12:30 22.11.2017

День села Колибаївка

21 листопада у с. Колибаївка відбулося святкування, присвячене Дню села.

11:21 22.11.2017

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

21 листопада 2017 року в Княгининському сільському клубі відбувся виховний захід до Дня Гідності і Свободи. Глядачам була представлена презентація в якій розкривалася суть даного свята ,коли та як проводилися обговорювання про прийняття закону про святкування Дня Гідності і Свободи.

14:42 21.11.2017

День Гідності і Свободи

21 листопада 2017 року в  Ходоровецькій сільській бібліотеці з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбулась година-спогад «Герої не вмирають, допоки пам'ять про них жива!» та  покладання квітів до пам’ятника загиблому воїну АТО Наглюку Роману Миколайовачу.

13:03 21.11.2017

Перша в Україні мобільна поліцейська станція

14 листопада у нашій громаді зібрались представники влади, Європейського Союзу та громади, щоб урочисто відкрити стаціонарну поліцейську станцію у селі Колибаївка, що стало результатом тісної й продуктивної співпраці представників територіальної громади та Консультативної місії Європейського Союзу.

13:46 14.11.2017