Якісний зв‘язок.

Дякуючи народному депутату України Володимиру Володимировичу Мельниченку, в с. Колибаївка з'явився якісний мобільний зв‘язок, тому в кожному куточку села можна вільно спілкуватися в мережі КиївСтар.

15:30 22.11.2018

День Гідності та Свободи в Україні!

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

08:08 21.11.2018

Озеленення громади.

В парку, що знаходиться в центрі села, було висаджено 150 одиниць дуба червоного.

14:22 16.11.2018

Засідання Ради регіонального розвитку

12 листопада в Києві сільський голова Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Михайло Желізник прийняв участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участю Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Розглядали успішні проекти в регіонах, план дій на майбутнє для розвитку країни в цілому.

21:39 12.11.2018

Шановні працівники культури!

Щиро і сердечно вітаєм вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашої громади,  нашого народу.

08:19 09.11.2018