Землі громадам!

Робота над земельними питаннями не закінчились 23 березня в приміщенні Колибаївського будинку культури. В той самий день на території громади працювали представники головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області, які розпочали роботи по інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  №60 від 31.01.2018 року мають перейти в комунальну власність громади. Слід зазначити, що Колибаївська об’єднана територіальна громада перша серед громад району проводить роботи по інвентаризації та передачі землі.

12:45 23.03.2018

Поезія єднає всіх.

Щороку 21 березня, коли земля вже прокинулася від зимової скутості, а весна набирає силу, світ відзначає Всесвітній день поезії. І це  невипадково,  адже це ще і період рівнодення, символічного оновлення природи і творчого злету людського духу.

09:43 23.03.2018

Робочий візит до Княгининського закладу дошкільної освіти "Краплинка".

Робочі поїздки сільського голови Желізника Михайла Дмитровича по установах Колибаївської ОТГ відбуваються дуже часто. От і цього разу  візит  Михайла Дмитровича до Княгининського закладу дошкільної освіти "Краплинка" пройшов плідно.

09:33 22.03.2018

«Шевченківські дні»

В Ходоровецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведений тиждень української літератури,  присвячений Шевченківським дням.

14:49 19.03.2018

“З днем народження Кобзарю!”

У Ходоровецькому ЗДО “Ромашка” було проведено заняття “ З днем народження Кобзарю!”  підготовлене вихователем Мельник Ларисою Петрівною та директором Самарджієвою Тетяною Миколаївною.

09:05 19.03.2018

15 березня бібліотекарі  Колибаївської громади взяли участь у засіданні круглого столу «Актуальні питання діяльності бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи»,  який проходив у Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв та  нагороджені подякою за тісну співпрацю та творчий діалог із  цим навчальним закладом.

12:58 15.03.2018

«Твої думи, твої пісні не забудуть люди»

14 березня 2018 року у Ходоровецькій сільській бібліотеці відбулась літературна година «Твої думи, твої пісні не забудуть люди», присвячена 204-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

16:32 14.03.2018