Семінар вчителів іноземної мови закладів загальної середньої освіти.

13 березня 2018 року в стінах Острівчанського закладу загальної середньої освіти пройшов семінар з англійської мови на тему «Рольові ігри  як один із засобів формування ключових компетентностей школярів на уроках англійської мови».

10:34 13.03.2018

«Міс Весна - 2018»

9 березня 2018 року у Острівчанській бібліотеці відбувся конкурс краси та молодості «Міс Весна - 2018», присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня.

13:20 12.03.2018

Почесна нагорода!

Надзвичайно приємною подією 7 березня в РЦКіМ «Розмай» з нагоди 95-річчя з дня утворення Кам’янець-Подільського району стало нагородження Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок в утворення засад місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм Желізника Михайла Дмитровича –  сільського голови Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

08:56 12.03.2018

Прийшла весна - жіноче свято принесла!

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня,  в залі Смотрицького сільського клубу відбувся святковий урочистий вечір відпочинку «Прийшла весна - жіноче свято принесла!»

13:07 07.03.2018

Колибаївська громада з якісним мобільним зв‘язком!

Багато років населення с. Колибаївка потерпало від вкрай неякісного зв’язку. У час новітніх технологій жителі були відрізані від світу: адже найважливіші питання неможливо було вирішувати в телефонному режимі.

16:54 05.03.2018

Правоохоронці організували для дітей уроки правового інформування.

1 березня 2018 року в Ходоровецькому  закладі загальної середньої освіти для учнів громади та їх батьків була проведена зустріч з працівниками Кам‘янець-Подільського районного відділу поліції - капітаном поліції Саранчуком Анатолієм Миколайовичем, старшим інспектором ювенальної превенції та старшим лейтенантом поліції - Горбанюком Олегом Євгеновичем, інспектором сектору превенції.

10:30 01.03.2018

Комп’ютерна залежність: проблеми і шляхи вирішення

Відповідно до річного плану роботи ЦСССДМ,  фахівцем із соціальної роботи  Зюбрицькою Г. 28 лютого в Колибаївському закладі загальної середньої освіти, було проведено практичне заняття для учнів 5-8 класів: «Комп’ютерна залежність: проблеми і шляхи вирішення»

16:41 28.02.2018