3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день інвалідів, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем. Цей день не можна назвати святковим. Проте він нагадує про необхідність забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

20:09 04.12.2017

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

17:55 01.12.2017

День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр. в Україні

Голодомор 1932-33 рр. в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців як одна з найважливіших сторінок історії. Офіційне вшанування пам’яті жертв Голодомору, зокрема визнання його геноцидом українського народу, розпочалося за ініціативи представників української діаспори у США та Канаді. У 1989 році Міжнародна комісія юристів офіційно визнала Голодомор 1932-33 рр. актом геноциду проти українського народу.

12:58 27.11.2017

виховний захід «Щасливе дитинство»

На відзначення 20 листопада Всесвітнього дня дитини, згідно плану роботи школи, з метою більш широкого ознайомлення учнів   з правами дитини викладеними в документі «Конвенція про права дитини, виховання високих моральних якостей, почуття поваги і дружби один до одного, позитивного ставлення до щасливої пори дитинства у школі учнями 6 класу(класний керівник Рачинська Л.В.) був проведений відкритий виховний захід «Щасливе дитинство»

16:08 22.11.2017

День села Ходорівці

21 листопада у с. Ходорівці відбулося святкування, присвячене Дню села.

12:30 22.11.2017

День села Колибаївка

21 листопада у с. Колибаївка відбулося святкування, присвячене Дню села.

11:21 22.11.2017