Безоплатна правова допомога.

Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

13:54 27.01.2020

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Завдяки вмілому процесуальному керівництву Кам’нець-Подільською місцевою прокуратурою спільно з Кам»янець-Подільським ВП ГУНП в області викрито злочинну схему заволодіння шахрайським шляхом коштами громадян.

08:30 27.01.2020

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує!

Місцева прокуратура вимагає повернення у державну власність 30 земельних ділянок на території Китайгородскої сільської ради загальною площею 60 га на суму 3 600 000 грн.  Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

14:56 23.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

За інформацією Кам'янець-Подільського РЕМ 24 січня 2020 року в зв’язку з ремонтом лінії електропередачі  з 09:00 до 13:00 год буде припинено електропостачання с. Колибаївка.

10:44 23.01.2020

День Соборності України

Колибаївська сільська рада долучилась до багатотисячної акції "Збруч – ріка єднання", присвяченої Дню Соборності України, яка відбулася сьогодні  22 січня на межі Тернопільської та Хмельницької областей.

15:53 22.01.2020

Профорієнтаційна робота в Колибаївській ОТГ.

Мотивація професійного вибору,  відношення студента до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення. Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.

15:04 20.01.2020

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує!

Задоволено позов місцевої прокуратури про відшкодування шкоди, заподіяної кримінальним правопорушення  Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, в тому числі з метою відшкодування шкоди, заподіяної кримінальними правопорушеннями.

11:25 20.01.2020