Ремонт вулиць в с. Острівчани.

15 червня 2019 року голова Колибаївської об‘єднаної територіальної громади Михайло Желізник разом із народним депутатом України Володимиром Мельниченком оглянули як проходить ремонт доріг по вул. Лесі Українки та Миру в с. Острівчани. Після останніх днів негоди вкрай важко було добиратися на роботу чи до власних осель, від зливи постраждали деякі подвір’я. Зараз вулиці засипані щебенем та зроблено лівньовку.

10:05 15.06.2019

«Готуємо печиво власноруч»

Підсумувати освітню роботу закладів за навчальний рік, ефективно оздоровити дошкільників у літній період - зібралися  педагоги закладів дошкільної освіти Колибаївської с/р ОТГ  в ЗДО "Краплинка" с. Княгинин.

09:45 13.06.2019

Літні читання у бібліотеці!

В читальному залі Ходоровецької бібліотеки 5 червня стартував читацький ігроленд, на який завітали діти з літнього пришкільного табору «Бригантина» Ходоровецької ЗОШ.

10:18 06.06.2019

Привіт літо!

3 червня 2019 року юні жителі Колибаївської об’єднаної територіальної громади відпочивали в дитячому розважальному центрі «Халабуда». Відбувся захід у рамках щорічної акції «Літо з Мельниченком».

15:31 03.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

Про можливу фінансову підтримку та отримання грантової допомоги для розвитку власного бізнесу.

08:36 03.06.2019