Зі святом! З Днем Соборності України!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди  свята українського народу – 100 річниці Дня Соборності України!

08:25 22.01.2019

Колибаївська ОТГ візьме участь в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах».

Зі 147 претендентів до участі в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» Програми «U-LEAD з Європою» Колибаївська об‘єднана територіальна громада увійшла в 30 об'єднаних територіальних громад шести областей України, які прийматимуть участь в тренінгах та ін.. Ініціатива впроваджується спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Проект триватиме до кінця жовтня 2019 року.

14:02 21.01.2019

«Дар днесь пребагатий»

16 січня 2019 року  Фолькльорно-етнографічний колектив «Вертеп» з Острівчанського сільського клубу прийняв участь у Всеукраїнському Різдвяному  Етнофестивалі  «Дар днесь пребагатий»,  де представили старовину колядку  свого села  – « Пане – господарю», та  «Меланку».

11:11 16.01.2019

Співпраця Колибаївської ОТГ та Консультативної місії Європейського Союзу.

14 січня 2019 року представники Європейського Союзу, а саме: Старший радник по взаємодії поліції і громади Консультативної місії Європейського Союзу - Вільям Брейм,  радники – Адріан Смайлс та Джеймс Ферклоус завітали в Колибаївську об‘єднану територіальну громаду щоб особисто провідати колег та дізнатись про успіхи та перспективні напрямки роботи відкритої рік тому поліцейської станції.

10:47 15.01.2019

«Подільська Маланка»

13 січня 2019 року колективи Колибаївської об‘єднаної територіальної громади: народний аматорський колектив української пісні «Подільське перевесло» (с.Колибаївка) та колектив народного та естрадного співу «Смотрицьке сузір‘я» (с.Смотрич) прийняли участь у регіональному фольклорному фестивалі «Подільська Маланка» який проходив в м.Кам‘янець-Подільський.

10:01 14.01.2019

«Різдвяні зустрічі»

9 січня 2019 року в Колибаївському будинку культури відбувся святковий концерт «Різдвяні зустрічі». Звідусіль лунали коляда, сміх та жарти!

09:11 10.01.2019