ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Дата: 21.11.2017 14:42

21 листопада 2017 року в Княгининському сільському клубі відбувся виховний захід до Дня Гідності і Свободи. Глядачам була представлена презентація в якій розкривалася суть даного свята ,коли та як проводилися обговорювання про прийняття закону про святкування Дня Гідності і Свободи.

В ході презентації глядачі заглиблювалися в історію України, згадувалися Запорізька Січ, козацтво, січові стрільці і багато інших людей, які боролися за Україну.

Також декламували вірші про неньку Україну, про рідну Батьківщину. Хвилиною мовчання вшановували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні.

На закінчення учасниці колективу "Княгинин girls" декламували вірш ,,Герої не вмирають’’ в пам’ять про загиблих на майдані.