припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 28.01.2021 10:54

ЖАГА НАЖИВИ

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою в даний час  підтримується публічне обвинувачення  в суді у кримінальному провадженні за фактом вчинення  на території міста пограбувань.

Як було встановлено в ході досудового розслідування,  будучи раніше неодноразово судимим за вчинення аналогічних кримінальних правопорушень, після відбуття покарання та звільнення з місць позбавлення волі,   один  з  мешканців міста Кам’янця-Подільського, в пошуках легкої наживи, не бажаючи працювати вирішив      заробляти шляхом вчинення пограбувань перехожих.

Реалізуючи свій злочинний намір, вказана особа підстерегла потерпілу в безлюдному місці, користуючись своєю перевагою в силі   зірвала з неї золоті прикраси, після чого із викраденим  зникла з місця події.

Вжитими заходами  на даний час вдалось встановити та затримати  нападника,  після чого судом йому обрано запобіжний захід в виді тримання під вартою.

За вчинене  діяння вказане особі загрожує покарання в виді позбавлення волі на строк до 6 років.