припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Хмельницька обласна служба зайнятості: інформуємо безробітних щодо можливості стати патронатними вихователями

Дата: 19.01.2021 09:51

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці  з Хмельницьким обласним центром соціальних служб, проводить  інформаційно-роз’яснювальну роботу з безробітними особами, які перебувають на обліку в центрах зайнятості/філіях Хмельницького ОЦЗ, шукачами роботи щодо можливості стати патронатними батьками.

Послуга патронату над дитиною передбачена Постановою КМУ від 16.03.2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною».

Ви можете стати патронатним вихователем якщо:

• Ви громадяни України від 35 до 60 років (для жінки) та від 35 до 65 років (для чоловіка);
  • Ваша сім’я зареєстрована у шлюбі та проживає на спільній житловій площі;
  • Ваш стан здоров’я дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;
  • Ви маєте позитивний досвід виховання власних дітей;
  • Ви не маєте судимості;
  • один із членів сім’ї не поєднує роботу патронатного вихователя з іншою трудовою діяльністю.

Для цього Вам необхідно пройти спеціальний курс навчання (12 занять) та отримати довідку за результатами навчання.

Заробітна плата вихователя 5 прожиткових мінімумів.

Кошти на виховання дитини 2 прожиткових мінімума.

Якщо Ви хочете більше дізнатись про запровадження патронату або стати патронатним вихователем звертайтесь до Хмельницького обласного центру соціальних служб за телефоном (0382)76-55-58.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості