Шановні бібліотекарі!!

Дата: 30.09.2020 11:06

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек, яке щороку відзначається 30 вересня!

Ви хранителі літературного скарбу і мудрості поколінь, людського досвіду і знань. Ви є вмілими поводирями у світі книги і допомагаєте своїм читачам поринути у океан невідомого та цікавого, не загубитись в ньому і знайти саме ту перлину, яка дасть необхідні знання та відкриє світ незвіданих історій. І хоча ми живемо в епоху розвитку електроніки - жодна електронна книга не передасть живих вражень від тримання книги у руках, тому книги ніколи не втратять своєї значущості.

Щиро бажаю всім вам земних благ, радості і натхнення, вдячності від любителів книги, професійного злету, цікавих зустрічей і відкриттів.

Хай це свято дарує вам чудовий настрій та теплі слова від всіх, хто вважає бібліотеку джерелом для здобуття знань, а робота приносить тільки задоволення.

Щиро вдячний за вашу подвижницьку працю, професіоналізм і відданість професії.

З повагою, сільський голова                          Михайло ЖЕЛІЗНИК