Зі святом Різдва Пресвятої Богородиці! З Днем села Княгинин!

Дата: 21.09.2020 08:30

Сьогодні, 21 вересня, християни відзначають одне з найважливіших свят – Різдво Пресвятої Богородиці. Адже саме в цей день з’явилася на світ Діва Марія - Мати нашого Ісуса Христа!

Божа Мати є великою праведницею, помічницею і заступницею людей, покровителькою сільського господарства, яка народженням Христа зробила перший крок до вічного спасіння усіх людей. Матір Божа і сьогодні продовжує свою місію допомоги людям.

Україна та український народ перебуває під захистом Божої Матері. Україна відроджується під Захистом Богородиці!

Ми, українці, завжди ставили на перше місце християнські цінності – сім’ю, шану до старших та любов до ближніх. Ми будували нашу державу на фундаменті віри. І в непростий час сьогодення ми не повинні втратити духовність всередині нас.

Я закликаю кожного з Вас прийти до храму, привітати своїх рідних і близьких. Зателефонувати тим, хто зараз далеко.

Нехай Матінка Божа охороняє нас, допомагає нам духовно вдосконалюватись і прийти в Царство Бога Живого.

З повагою сыльський голова                                                      Михайло ЖЕЛЫЗНИК