Комп’ютерна залежність: проблеми і шляхи вирішення

Дата: 28.02.2018 16:41

Відповідно до річного плану роботи ЦСССДМ,  фахівцем із соціальної роботи  Зюбрицькою Г. 28 лютого в Колибаївському закладі загальної середньої освіти, було проведено практичне заняття для учнів 5-8 класів: «Комп’ютерна залежність: проблеми і шляхи вирішення»

мета якого: ознайомити   із негативними наслідками надмірного захоплення комп'ютерними іграми, правилами безпечного користування Інтернетом; формувати потребу дотримуватись правил і норм роботи за комп'ютером; виховувати у дітей бережливе й дбайливе ставлення до свого здоров'я.

Також провели  анкетування серед учнів на предмет обізнаності про таку залежність, її види, причини виникнення, етапи формування. Разом з учнями обговорили сценарії, способи та подолання комп‘ютерної залежності. Спільними зусиллями вибудували чіткі межі між віртуальним світом комп’ютерних ігор і реальним активним життям.