Призові місця на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Україна – країна талантів»

Дата: 05.03.2018 16:14

4 березня 2018 р. у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбувався Всеукраїнський  фестиваль - конкурс мистецтв "Україна – країна талантів".

Дякуючи фінансовій підтримці директора ПП «Авант -  Агро» Андрія Петровича  Ваната , талановиті діти громади взяли участь в цьому конкурсі та привезли призові місця. Так, дует у складі: Іваніцької Тетяни та Семенюк Вікторії  та тріо у складі: Іваніцької Катерини, Кавулі Олександри та Семенюк Катерини вокальної групи «Первоцвіт» Колибаївського ЗЗСО стали лауреатами конкурсу та нагороджені Дипломом І ступеня, а солістка естрадного вокалу Семенюк Катерина та гурт «Смайл» Ходоровецького ЗЗСО нагороджені Дипломом ІІ ступеня.

До конкурсу дітей готували керівники гуртків музичного спрямування Овчарук Наталія Володимирівна та Дорощук Віталій Михайлович.

Наша громада пишається своїми талантами!