Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 50,6 тис. громадян

Дата: 08.09.2020 09:35

З початку року 4,4 тис. роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про потребу у працівниках, у базі даних налічувалось 20,5 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5982,9 грн.

«Аналізуючи ринок праці, сьогодні зберігається потреба у робітничих спеціальностях. Більше 60% вакансій - професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Окрім того, затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі», - наголошує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Основні показники діяльності обласної служби зайнятості у січні-серпні:

• 13,4 тис. осіб отримали роботу, в тому числі 9,5 тис. осіб зареєстрованих безробітних;
  • 2,9 тис. – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 2,2 тис. проходили професійне навчання;
  • видано 7 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років;
  • 21 особа отримала виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Станом на 1 вересня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 15,8  тис. осіб, в тому числі 435 військовослужбовців - учасників АТО (ООС), 47 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними були 2,1 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

Пам’ятайте! Гарантією забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці є лише легальне працевлаштування, а за порушення законодавства про працю передбачена сувора відповідальність.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості