Безоплатна правова допомога.

Дата: 04.09.2020 10:07

Допомогли стягнути з підприємства заборговану винагороду

Державне підприємство не розрахувалося з працівником, який надавав послуги за договором цивільно-правового характеру. Стягнути заборгованість із роботодавця через  суд допоміг юрист Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибак.

Клієнт, який звернувся по допомогу до Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД, розповів, що 16 січня 2020 року уклав договір цивільно-правового характеру з державним підприємством про надання охоронних послуг. Згідно з умовами договору загальна вартість робіт не обмежувалася, а вартість виконаних робіт складала 4800 грн на місяць. Після закінчення дії договору в квітні 2020 року підприємство не сплатило працівникові за послуги в повному обсязі, і станом на 24 червня 2020 року заборгованість становила 7019,92 грн.

Представляти інтереси клієнта в суді у місцевому центрі призначили юриста Ігоря Рибака, який, ознайомившись з усіма документами в справі, допоміг чоловікові скласти до суду заяву про видачу судового наказу.

У заяві, зокрема, наголосили, що відповідно до статті 903 Цивільного кодексу України якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов’язаний  оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, які встановлені  договором.

Розглянувши заяву, Кам’янець-Подільський міськрайонний суд видав судовий наказ, в якому зобов’язав боржника сплатити заявнику заборгованість в розмірі 7019,92 грн.

Справа № 676/3872/20.