Безробітні з Хмельницької області активно долучаються до навчання на онлайн-платформі Coursera

Дата: 17.08.2020 11:45

Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera запрошує безробітних з України пройти безкоштовні онлайн-курси від найкращих університетів світу.

Coursera пропонує 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями з різних дисциплін: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. Найпопулярніший формат навчання – курси від 3 до 10 тижнів, які включають відеолекції, тести, обговорення на форумах. А по завершенню користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Зареєструватися на навчання можна до 30.09.2020, звернувшись до центру зайнятості (філії) за місцем реєстрації та пройти курси - до кінця 2020 року.

Наразі, на онлайн-платформі Coursera виявили бажання навчатись 381 безробітний з Хмельницької області, з них - 91 особа приступила до навчання, 4 безробітних отримали сертифікат.

Цікаво? Бажаєте пройти онлайн-курси?

Зверніться до фахівця центру зайнятості та вкажіть ім’я та електронну адресу на яку має прийти запрошення на навчання. Далі, перейдіть за посиланнями та обирайте свій курс для навчання.

І пам’ятайте: нові знання – нові можливості.

Успіхів вам!

За довідками звертайтесь у будь-який центр зайнятості/філію або у відділ організації профнавчання Хмельницького обласного центру зайнятості за номером телефону (0382) 65-24-16.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості