«Хмельниччина професійна» - знайомство з найпопулярнішими професіями нашого краю

Дата: 27.07.2020 15:12

Зроби правильний вибір сьогодні, адже як сказав відомий філософ  Конфуцій: «Вибери собі роботу до душі  і тобі не доведеться працювати жодного дня  у своєму житті».

Хмельницька обласна служба зайнятості  з радістю приймає виклик та розпочинає участь в челленджі аматорських відеороликів #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIТ.

Мета - популяризація серед населення професій, які користуються попитом на  ринку праці, мотивація до отримання актуальних  професій  та побудови  кар’єри.

Щодня ми презентуватимемо у наших відеосюжетах  актуальні професії Хмельниччини: тракторист, кухар, агроном, лісник, столяр, офіціант, бджоляр, менеджер, газозварник, перукар, продавець, фітнес-тренер, кондитер та багато інших.

Переглядайте наші відеосюжети на вебсайті, Facebook-сторінці, та YouTube Хмельницького обласного центру зайнятості, діліться з друзями корисною  інформацією та перетворіть вибір професії в цікавий та пізнавальний процес.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості