припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Часткове безробіття: для отримання допомоги документи подали майже 6 тис. роботодавців Хмельниччини

Дата: 13.07.2020 15:44

Програма по частковому безробіттю направлена на допомогу малому і середньому бізнесу, фізичним особам – підприємцям, без найманих працівників, які у період карантину зупинили/скоротили діяльність.

«З 4 травня 2020 року, документи для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю подали 5900 підприємств, організацій та ФОПів. На сьогодні виплачено більше 16 млн грн., - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня, - для того щоб отримати допомогу у зв’язку з частковим безробіттям, потрібно звернутися до центру зайнятості/філії за місцем сплати єдиного соціального внеску протягом 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності».

Як отримати допомогу по частковому безробіттю?

Підготуйте необхідний пакет документів:

-  заява на отримання допомоги у довільній формі;

-  копія наказу із зазначенням дати початку зупинення/скорочення діяльності;

- відомості про працівників та/або фізичну особу-підприємця, що є застрахованою особою, за формою, згідно додатку 1, або додатку 2 ПОРЯДКУ.

- довідка про сплату ЄСВ за останні 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності.

Подайте документи одним із зручних для вас способів – поштою, або через скриньку для кореспонденції розміщену на вході центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ.

Більше про ПОРЯДОК затверджений постановою КМУ № 453 від 03.06.2020 читайте за посиланням:  https://is.gd/00vmhE

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості