Працевлаштування учасників АТО

Дата: 10.07.2020 10:40

121 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема:

1. консультують та сприяють у пошуку роботи;
  2. направляють на громадські або інші роботи тимчасового характеру;
  3. організовують професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації;
  4. допомагають відкрити власну справу – організувати підприємницьку діяльність;
  5. надають профорієнтаційні послуги тощо.

За статистичними даними Хмельницької обласної служби зайнятості на обліку з початку року перебували 837 безробітних із числа учасників  АТО/ООС, забезпечено роботою - 121 особа. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у переробній промисловості – 25,5%, у сільському, лісовому та рибному господарствах – 21,8%,  оптовій та роздрібній торгівлі, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 16,4%, у державному управлінні й обороні – 14,5%.

Крім цього, протягом року професійне навчання проходили 17 учасників АТО за професіями: охоронник, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів тощо. У тимчасових і громадських роботах брали участь 10 безробітних - демобілізованих військовослужбовців.

Станом на 1 липня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 18,6 тис.осіб, в тому числі 457 військовослужбовців - учасників АТО/ООС.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості