припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Онлайн-співбесіда з роботодавцем: лайфхаки від служби зайнятості

Дата: 02.06.2020 09:00

Підготовка до співбесіди з роботодавцем є важливим етапом для досягнення успіху при працевлаштуванні. Ознайомитись з правилами підготовки та прийомами самопрезентації  вам допоможуть фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості.

Як і до будь-якої іншої співбесіди, до онлайн-інтерв’ю необхідно ретельно підготуватися, враховуючи певні правила:

• Співбесіда повинна бути узгоджена заздалегідь, щоб у вас був час до неї  підготуватися.
  • Після домовленості про час інтерв’ю, подбайте про технічне оснащення. Пам’ятайте, що назва вашого профілю має бути по-діловому короткою і серйозною — імена типу «pupsik», «зайченя», «светулька» не підійдуть.
  • Заздалегіть додайте в свій список контакт роботодавця.
  • Незадовго до онлайн-інтерв’ю  ще раз перевірте якість зв’язку, зробивши тестовий дзвінок комусь з друзів.
  • Подбайте про свій зовнішній вигляд.
  • Ретельно підготуйте приміщення до співбесіди. Світло не повинно бути занадто сильним за Вашою спиною, інакше співрозмовник побачить на екрані лише Ваш темний силует.
  • Всіх близьких варто попередити про час Вашої онлайн-співбесіди, запропонувавши їм погуляти в цей період на вулиці або посидіти в іншій кімнаті, щільно зачинивши двері.
  • На час співбесіди вимкніть дверний дзвінок, мобільний і міський телефони, радіо і телевізор.
  • Покладіть біля комп’ютера всі свої документи, сертифікати, дипломи, роздруковані резюме і рекомендації. Приготуйте ручку та блокнот для необхідних записів під час інтерв’ю.
  • Якщо Ви сильно хвилюєтеся, перед співбесідою накидайте собі ті питання, які хочете задати роботодавцю, щоб не забути їх.
  • Якщо під час інтерв’ю звязок раптом перервався, то, згідно з правилами ділового етикету, передзвонити повинен той, хто дзвонив.
  • На співбесіді намагайтеся говорити рівно, правильно. Уникайте зайвої жестикуляції.

Бажаємо всім ідеальних онлайн-співбесід і успіхів у пошуку роботи своєї мрії!

До відома: з початку року фахівцями Хмельницької обласної служби зайнятості проведено 179 семінарів та 4 вебінари за темою «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем», у яких взяли участь 2996 осіб.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості