припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Дата: 19.05.2020 14:41

Легких грошей не буває

Кам’янець-Подільським ВП ГУНП за процесуального керівництва Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом здійснення двома мешканцями міста Кам’янця-Подільського  пограбувань громадян та  вчинення шахрайських дій.

Як було встановлено, за період 2019 року вказані особи здійснили  18 злочинів, потерпілими у яких є, як правило, мешканці міста, які темної пори доби повертались додому.  Очікуючи свою жертву в безлюдному місці, молодики із застосуванням фізичної сили відбирали у потерпілих мобільні телефони, або заволодівали ними під приводом здійснення  телефонних дзвінків, після чого із викраденим зникали з місця події.

На даний час вказаним особам обрано запобіжний захід в виді тримання під вартою, за вчинене їм загрожує покарання в виді позбавлення волі на строк до 6 років.