«Велике будівництво».

Дата: 05.05.2020 10:35

Реалізація «Великого будівництва», ініційованого Президентом України, - є стратегічним проєктом, від якого залежить здатність економіки України пройти через кризу.

Так, завдяки ініціативі голови Колибаївської об‘єднаної територіальної громади Михайла Желізника, який постійно планував ремонт доріг та швидко і вчасно організував підготовку необхідних документів, Колибаївська ОТГ в числі перших в області отримала кошти для капітального ремонту доріг комунальної власності в адміністративному центрі громади. Було закінчено капітальний ремонт двох ділянок дороги в с.Колибаївка, а саме: вул..Володимирська та вул..Центральна, так як цільове призначення Державних коштів направлено на капітальний ремонт доріг в село, де розташована центральна садиба (в даному випадку с.Колибаївка).