припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Привітання з Великоднем!

Дата: 17.04.2020 14:54

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здіснення найзаповітніших сподівань.

Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

З  повагою  сільський  голова                  Михайло ЖЕЛІЗНИК