Рекомендації щодо святкування Великодня.

Дата: 16.04.2020 13:50

Міністерство культури і інформаційної політики України оприлюднило рекомендації щодо великодніх богослужінь у період карантину.

Мінкультури просить священнослужителів максимально дотримуватися офіційно введених урядом України правил щодо карантину.

"У храмах, відповідно до затверджених Урядом рекомендацій, не може перебувати більше ніж 10 осіб: священнослужителів, які здійснюють священнодійство, та членів кліру та притчу, без яких це служіння не може відбутися", - сказано в повідомленні.

Всіх присутніх у храмі просять надягати маски і дотримуватися дистанції один від одного, виходячи з того, що на одну людину має припадати не менше 5 квадратних метрів храму.

У сільській місцевості священникам пропонується робити це окремо в кожному дворі, при цьому господарі повинні перебувати за 1,5-2 метри від священнослужителя.