72 роботодавця отримали компенсацію ЄСВ за новостворені робочі місця

Дата: 06.04.2020 15:05

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця, є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні, компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи при умові збереження гарантії зайнятості особи строком не менше ніж на два роки.

Протягом січня – березня 2020 року на нові робочі місця працевлаштовано 96 безробітних з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 72 роботодавцям, в тому числі 51 суб’єкту малого підприємництва. Найбільше отримували компенсацію роботодавці, які працюють у галузях: оптова та роздрібна торгівля – 54 особи, переробна промисловість (виробництво харчових продуктів, одягу) – 30 осіб, будівництво – 21 особа.

Що ж стосується безробітних осіб, що були працевлаштовані, то 23 – це особи, які відносяться до соціально-незахищеної категорії. Із них 4 - особи з інвалідністю, 1 - учасник АТО/ООС.

За більш детальною інформацією щодо надання компенсації ЄСВ звертайтеся за телефоном (0382) 79-57-40 або за посиланням www.dcz.gov.ua/storinka/poslugy

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10