Застерігаємо, будьте пильні!!!

Дата: 06.04.2020 14:25

5 квітня 2020 року голова Колибаївської сільської ради Михайло ЖЕЛІЗНИК особисто брав участь у гасінні пожежі, яка виникла внаслідок спалювання залишків кукурудзи на полі за межами села Колибаївка. Вогонь швидко розповсюджувався в напрямку лісу та осель жителів села. Завдяки вправним та професійним діям сільського голови, працівника МПО с.Ходорівці Пиячка Петра та добровольця сільської ради Войта Олександра дана пожежа була ліквідована. За гасіння даної пожежі працівників заохочено премією.

Щоб не повторилося подібне, сільський голова Михайло ЖЕЛІЗНИК звертається з проханням до всіх жителів громади: «Відмовтеся, будь ласка, від практики спалювання сухої трави, листя, чагарників. Це може привести до значних матеріальних збитків, загибелі и травмування людей».