припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 23.03.2020 10:01

Наркоторгівці понесли заслужене покарання.

За принципової позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури два місцевих жителі понесли заслужене покарання у виді позбавлення волі.

Так, перебуваючи в місті Кам’янець-Подільському протягом лютого-квітня 2019 року зазначені особи за попередньою змовою між собою переслідуючи мету збагачення від незаконного збуту психотропних речовин, неодноразово збували наркозалежним мешканцям міста психотропну речовину – амфетамін.

Встановити особу злочинців вдалось за допомогою проведення усіх необхідних слідчих та негласних слідчих(розшукових) дій, які повністю підтвердили винність злочинців.

Під час досудового розслідування кримінального провадження та в ході судового розгляду, обвинувачені намагались спростувати свою причетність до скоєних кримінальних правопорушень, однак під тиском неспростовних та беззаперечних доказів суд прийшов до переконання про їх винність.

Вердикт Камянець-Подільського міськрайонного суду був суворим, але справедливи, а тому найближчі шість років горе-наркоторговці проведуть за гратами.

Зазначені події повинні стати наукою як для самих злочинців так і споживачів їх небезпечних послуг