Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 21.03.2020 08:49

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду визнано винуватим та призначено покарання одному з мешканців м. Кам’янця-Подільського, який здійснював крадіжки  у відвідувачів комп’ютерних  клубів міста.

Як було встановлено, шукаючи легких заробітків вказана особа  заходила до комп’ютерних клубів та користуючись тим, що відвідувачі знаходячись в навушниках, зосередивши свою увагу на грі  не спостерігають за власними речами,  здійснював викрадення  їх мобільних  телефонів та грошових коштів  з кишень верхнього одягу.

За вчинення вказаного правопорушення, вироком суду,  ласому до чужого майна призначено покарання в виді позбавлення волі, з встановленням іспитового строку тривалістю 2 роки.