Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 16.03.2020 14:32

Кам’янець-Подільським міськрайонним судом обрано покарання крадію, який вчинив ряд крадіжок на території с. Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням мешканця с.Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.2,3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення, вчинена повторно).

Досудовим розслідуванням встановлено протягом 2017-2018 років, раніше судимий за корисливі злочини житель с.Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району, вчинив ряд крадіжок майна односельчан, заподіявши своїми протиправними діями потерпілим матеріальної шкоди на загальну суму понад 17тис.грн.

Завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи судом, обвинуваченого засуджено до покарання у вигляді 4 років 4 місяців позбавлення волі.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура