«Поліцейський офіцер громади».

Дата: 12.03.2020 14:44

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізовується у рамках реформи поліції. Метою якого є – вийти на «новий рівень комунікації і поліцейського сервісу», оскільки кожна громада отримає свого офіцера поліції, який буде доступний для населення та постійно знаходитиметься поруч з мешканцями територіальної громади.

12 березня 2020 року заступник голови Колибаївської об'єднаної територіальної громади Дмитро ДОВГАНЮК та офіцер громади Дмитро ІЛЬЇН прийняли участь у заході з нагоди презентації проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Хмельниччині де отримали сертифікати та ключі від службового автомобіля.

Отже, автомобілі отримали Колибаївська сільська об’єднана територіальна громада, Ямпільська селищна ОТГ,  Волочиська міська ОТГ,  Війтовецька селищна, Сатанівська селищна,  Вовковинецька селищна, Дунаєвецька міська, Дунаєвецька селищна,  Смотрицька селищна,  Плужненська сільська, Гуменецька сільська, Староушицька селищна,  Красилівська міська,  Антонінська селищна,  Летичівська селищна, Меджибізька селищна, Новоушицька селищна, Полонська міська, Понінківська  селищна, Берездівська сільська,   Ганнопільська сільська, Крупецька сільська, Нетішинська міська, Старосинявська селищна, Новоставецька сільська,  Лісовогринівецька сільська,  Розсошанська сільська,  Шаровечківська сільська,  Чемеровецька селищна,  Грицівська селищна, Ленковецька сільська об'єднані територіальні громади.

Всього на область надійшло 43 автомобіля, ще 14 автомобілів, очікуються, у липні ц.р. після усіх необхідних тендерних процедур.

На Хмельниччині до проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочали відбір громад і самих офіцерів ще влітку минулого року. Із 45 громад, які подали заявку, до проєкту відібрали лише 35, а зі 117 поданих заявок від бажаючих бути офіцерами, відбір і тестування пройшли 57 правоохоронців.