Семінар-практикум.

Дата: 11.03.2020 15:39

Нещодавно на базі   ЗДО «Янголятко» відбувся семінар – практикум за участю керівників та вихователів закладів дошкільної освіти та начальника відділу освіти Колибаївської ОТГ Стецюк Т.М за темою «Сюжетно рольова гра — школа моралі для дитини дошкільного віку».

Гра – це ефективний засіб соціалізації дитини. Саме гра є засобом підготовки дитини до «дорослого» життя, її соціалізації, морально-етичного виховання.

В грі дитина активно пізнає навколишній світ, стосунки між людьми, правила і норми поведінки, усвідомлює свої можливості, взаємозв'язки з іншими тощо.

В занятті «День народження», яке підготували вихователі Бешлей Л. і Пилипчук Л. були включені варіанти  різних сюжетно-рольових ігор

Дітки молодшо-середньої групи активно включались в процес гри, гарно відображали в грі конкретні образи знайомих і близьких людей, наслідуючи дії дорослих.