Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Дата: 11.03.2020 11:21

РІШЕННЯМ СУДУ ПЕРЕДАНО БЕЗХАЗЯЙНЕ МАЙНО

У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Завдяки вжитим місцевою прокуратурою заходам представницького характеру гідротехнічну споруду передано у комунальну власність Китайгородської ОТГ.

Так, рішенням Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 10.03.2020 задоволено позов Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури та передано безхазяйну нерухому річ, а саме гідротехнічну споруду в с.Привітне Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, вартістю 37 050 грн., у комунальну власність Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Отримавши вище зазначене майно у комунальну власність Китайгородська сільська рада Кам’янець-Подільського району отримає додатковий ресурс для поповнення місцевого бюджету.