Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Дата: 05.03.2020 14:05

Кам’янчанина, який отримав через «Нову Пошту»  наркотичні засоби і психотропні речовини, засуджено Кам’янець-Подільським міськрайонним судом.

За результатами підтримання працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури обвинувачення Кам’янець-Подільським міськрайонним судом розглянуто кримінальну справу про злочин в сфері обігу наркотичних засобів.

Так, вироком суду від 26.02.2020 визнано винним жителя міста Кам’янець-Подільський у незаконному придбанні та зберіганні без мети збуту особливо небезпечної психотропної речовини, а саме 4 PVP масою 1,431198 г, яку останній замовив через Інтернет мережу «Psylab.cc» та, в подальшому отримав у відділенні ТОВ «Нова Пошта» і зберігав при собі з метою власного вживання до моменту виявлення та вилучення працівниками Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області. Засудженому призначено покарання за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України у виді штрафу у розмірі 1360 гривень.