Конкурс читців.

Дата: 28.02.2020 13:46

27 лютого 2020 року  пройшов районний фестиваль читців присвячений пам`яті великого генія Тараса Григоровича Шевченка «ЖИВИ КОБЗАРЕ, В ПАМ`ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ!».

Талановиті діти Колибаївської ОТГ також прийняли участь у даному етапі фестивалю. І повернулись з почесними призовими місцями. Так, учениця 4 класу Кульоба Марина (керівник: Овчарук І. В.)зайняла серед учасників молодшої вікової  категорії почесне ІІІ місце.  А учениця 9 класу Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів Сніцар Ангеліна ( керівник: Осташевська В. Ю.) та учениця 9 класу Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Семенюк Катерина ( керівник: Рижак Г. І.)розділили між собою переможне І місце. Вітаємо наших талановитих дітей і бажаємо досягати нових творчих висот!