«Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Дата: 20.02.2020 15:14

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності  бібліотекар Острівчанської сільської бібліотеки Віталіна Андрійчук презентувала виставку «Пам’яті Небесної Сотні», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні та підбірку газетних статей «Вони загинули за Україну».

Жителі села Острівчани та працівники ЗДО «Барвінок» долучилися до акції «Ангели памяті». Це своєрідна тиха акція небайдужих людей, які памятають героїв, що віддали своє життя за  Україну.

"Герої не вмирають"

До Дня Героїв Небесної Сотні в читальному залі Ходоровецької сільської бібліотеки представлена виставка-реквієм "Герої не вмирають".

"Нам пам'ять стукає в серця".

20 лютого у Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. проведено годину-пам'ять "Нам пам'ять стукає в серця".