Знайти роботу - допоможе служба зайнятості

Дата: 11.02.2020 09:35

У січні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 4,3 тис. вакансій.

«Про потребу у працівниках в області поінформували 1,5 тис. роботодавців. Завдяки активній співпраці 24% вакансій було укомплектовано», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Майже 60% вакансій припадають на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту, текстильного виробництва. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

За сприяння обласної служби зайнятості, з початку року 1,1 тис. осіб були працевлаштовані, в тому числі 462 зареєстрованих безробітних; 347 осіб проходили професійне навчання, а 374 - були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Зазначимо, що станом на 1 лютого 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 15,1  тис.осіб, в тому числі 415 військовослужбовців - учасників АТО(ООС) та 35 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними залишались 2 тис. вакансій, на одну вакансію претендувало 8 безробітних осіб.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості