Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Дата: 10.02.2020 11:04

Розгляд та вирішення звернень Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою за 2019 рік

Упродовж 2019 року відбулося зменшення кількості звернень громадян та юридичних осіб, вирішених місцевою прокуратурою (290 проти 293 за 2018 рік), з них задоволено 15 (минулого року - 17).

Збільшилась кількість вирішених звернень з питань досудового розслідування (238 проти 217), кількість задоволених звернень цієї категорії залишилась незмінною - 13. Дві третини звернень (150) надійшло від учасників кримінального провадження.

Скарги на дії і рішення слідчих поліції складають майже чверть (58) від загальної кількості вирішених звернень з питань досудового розслідування.

Розглянуто 6 скарг на дії процесуальних керівників.

Звернень щодо поновлення конституційних прав і свобод громадян в межах КПК України продовж 2019 року не було

З питань представництва інтересів громадян та держави в суді за 2019 рік надійшло 3 звернення.

На особистому прийомі прийнято 220 громадян, з них 48 керівником прокуратури.