Перевірка «U-LEAD з Європою»  Колибаївської ОТГ.

Дата: 07.02.2020 14:50

7 лютого 2020 року Колибаївську ОТГ відвідала Марина Дзендзель, регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою»: Доступні послуги – це важливий показник розвитку всієї громади».

Sida – урядове агентство, яке працює від імені Парламенту та Уряду Швеції і має місію зменшити рівень бідності в світі. Sida відповідає за реалізацію другої цілі Програми U-LEAD та, через делеговане співробітництво, фокусується на створенні ефективних центрів надання адміністративних послуг.

Для реалізації Програми
U-LEAD Sida співпрацює зі Шведською Асоціацією муніципалітетів та регіонів (SALAR/SKL International), NIRAS Sweden AB, Естонською академією е-урядування для створення до 600 належних ЦНАП та розробки необхідних ІТ-рішень.

Пані Марина проінспектувала хід виконання взятих на себе зобов‘язань ОТГ. Зробленим ремонтом та просторовою орієнтацією кабінетів. Регіональний спеціаліст залишилась задоволеною і позитивно оцінила роботу активу громади.

Зі свого боку сільська рада чекає на виконання зобов‘язань «U-LEAD з Європою»: нові меблі та оргтехніку, які після проведення тендерних процедур, вже найближчим часом мають поставити в ОТГ.