Профорієнтаційна робота в Колибаївській ОТГ.

Дата: 20.01.2020 15:04

Мотивація професійного вибору,  відношення студента до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення. Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.

Ось тому профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи педагогічного колективу Подільського державного аграрно технічного університету.

Науково-педагогічний працівник, кандидат ветеринарних наук, доцент Захарова Тетяна Володимирівна та студент аспірантури першого року навчання  Захаров Юрій Романович кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології і хірургії ПДАТУ, (також на даний час є депутатами Колибаївської сільської ради ОТГ),відвідали святкове дійство «Вечір Різдвяних колядок» яке відбулося 10 січня у Колибаївському сільському будинку культури. Беручи активну участь у заході провели профорієнтаційну роботу серед населення та молоді, які  приїхали   із сіл: Смотрич, Острівчани, Ходорівці, Княгинен та Колибаївки.

Були роздані розроблені рекламні матеріали розраховані на учнівську молодь та їх батьків, в яких йдеться про професії, які можна отримати в закладі освіти, які документи необхідні для вступу, де знаходиться приймальна комісія та графік її роботи.Усі присутні у залі сільського будинку культури громадяни були ознайомлені з історією та досягненнями Подільського державного аграрно-технічного університету, спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці, цікавим студентським життям та традиціями. Учні з цікавістю слухали про спеціальності та освітньо-професійні програми, ознайомилися із робочими професіями, які можна отримати додатково,  а головне про те, які саме сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання потрібно отримати для вступу до ПДАТУ.

Подільський державний аграрно-технічний університет – багатогалузевий аграрний заклад вищої освіти, що провадить інноваційну освітню діяльність за рівнями вищої освіти, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, сприяє поширенню наукових знань та провадить культурно-просвітницьку діяльність.

Місією університету є підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців нового покоління для сфери аграрного виробництва шляхом надання освітніх послуг відмінної якості, дотримання високих стандартів у викладанні, науковій і професійній діяльності. А також можливість раціонального вирішення продовольчої безпеки за рахунок освоєння сучасних енергозберігаючих технологій виробництва і переробки продукції сільського господарства із врахуванням екологічної та економічної ситуації в країні.

Тож з нетерпінням чекаємо майбутніх абітурієнтів у нашому Подільському державному аграрно технічному університеті.

Захарова Т. В.