Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує!

Дата: 20.01.2020 10:51

Виявлено та припинено діяльність нелегальних автозаправних станцій

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою Хмельницької області спільно з Кам’янець-Подільським ВП ГУНП в Хмельницькій області проводиться активна та злагоджена робота, спрямована на протидію нелегальним автозаправним станціям та автозаправним пунктам на території області.

За результатами вжитих заходів, у межах досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою), що здійснюється за процесуального керівництва Кам’янець-Подільської  місцевої прокуратури слідчим відділенням Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, припинено діяльність нелегальних автозаправних станцій у місті Кам’янець-Подільському.

У ході проведення санкціонованих судом обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено ємкість із дизельним паливом, устаткування для його продажу, чорнові записи.

З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, за клопотанням сторони обвинувачення на вилучене майно ухвалою суду накладено арешт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, його хід перебуває на контролі місцевої прокуратури.